Ultra lifting prsou ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ PRSOU

Ultra lifting prsou ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ PRSOU

Absolutní novinka pro všechny ženy, které jsou nespokojené a chtějí své poprsí vylepšit.
 
Neinvazní lifting prsou - zvětšení a zpevnění prsou o jednu velikost bez skalpelu.
Věk, velikost i nošení nesprávného spodního prádla - to vše hraje roli při postupném povolování jemné pokožky na prsou. Díky účinnému liftingovému ošetření s viditelnými výsledky budou vaše ňadra opět pevná a bez strií.
 
Základní údaje
5× 20minutové liftingové ošetření prsou
ULTRA LIFTING
Ošetření certifikovaným přístrojem Breast Lifting
Doporučení pro optimální výsledek: cca 10 návštěv vždy 2× týdně
 
Přístroj BREAST LIFTING je absolutní novinkou mezi kosmetickými přístroji a chytře využívá a podporuje přirozené procesy těla ve váš prospěch. Ošetření pomocí tohoto přístroje je naprosto bezbolestné, neinvazivní a nevyžaduje anestezii. Navíc vás nijak neomezí v dalších činnostech.
Jste s vlastní velikostí prsou spokojená a pouze si přejete co nejdéle prodloužit či obnovit jejich přirozenou modelaci, pevnost a hebkost, postačí vám pravidelné návštěvy na vakuovém přístroji Breast lifting Ultra Plus. Cílem působení podtlakové terapie je vyvolat přirozený proces obnovy a tvorby vlastního kolagenu a elastenu, vypnout a vyhladit kůži a způsobit tak v těle obnovu procesů, které za běžných okolností přestávají fungovat po 25 roce života.
Vaše prsa budou pevnější a pokožka vypnutá, opticky se budou zdát větší. Bohatěji vyplní dekolt a současně bude pokožka hladká a pružná. Při pravidelných návštěvách docílíte po čase stavu, který se zcela vyrovná plastické estetické operaci s vložením implantátů o jednu velikost větších, než je velikost vašich košíčků nyní.
Doporučuje se absolvovat cca 10 až 15 návštěv v intervalu 2 až 3x týdně a následně návštěvy udržovací (každý měsíc po dobu cca půl roku).
 
Ošetření probíhá v příjemném klidu na lůžku, za doprovodu hudby speciálními prsními aplikátory a trvá cca 20 minut
 
Co můžete od ošetření přístrojem očekávat:
Zpevnění vaziva a zvětšení prsou
Zlepšení vzhledu pokožky.
Redukce strií a pozvednutí povislých prsou.
Uvolnění nadbytečného tuku v podpaží.
Podpora tvorby nového kolagenu a elastinu.
 
Omezení: Ošetření není vhodné během těhotenství, při užívání léků na vysoký tlak, rakovině, trombóze, epilepsii a nemocech kůže. Ošetření není vhodné pro velmi útlé klientky s obvodem pod prsy méně než 70 cm.
 
Kontraindikace: Nedostatečná srdeční činnost, srdeční edémy, vysoký krevní tlak, akutní horečnaté a bakteriální infekce, otoky způsobené nedostatečnou činností jater nebo ledvin, žilní akutní onemocnění s trombózou nebo zánětem, zánět podkoží, nemoci kůže, plicní embolie, rakovina, epilepsie, alergické a ekzematické onemocnění, silná či bolestivá menstruace, těhotenství.
 
Ultra lifting prsou
1 aplikace ..... 690,-Kč
5 aplikaci ..... 3.450,-Kč
Permanentka na rok (aplikace dle potřeby,maximálně 24 aplikací) ..... 13.560,-Kč.

 

 

 
 
 
 
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Studio Bona Dea U Černé Věže 9/301
pasáž u Věže
České Budějovice
37001
+420 775 150 700 r.loubalova@seznam.cz