Anticelulitidní masáž VACUPRESS

Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje během několika procedur.

Vacupress je lymfatická masáž. Jelikož lymfatický systém nemá vlastní pumpu (srdce), která by lymfu v systému lymfatických cév pohánělo, je nutný dostatečný pohyb, nebo je potřeba lymfu rozhýbat masážemi. Celulitida souvisí s činností lymfatického systému, který je odpovědný za odvod toxických látek z těla. Bez dostatečné funkce lymfatického systému, není možné nad celulitidou zvítězit.

Jestliže Vás trápí nadváha a nedaří se Vám zhubnout, patrně je Váš organismus zahlcen toxickými látkami, které nedovolují tělu správně pracovat. Metabolismus je zpomalen, látková výměna nefunguje tak jak má, a tím i spalování tuků je pro tělo velmi obtížné. Masáží vacupressem dochází kromě vyčištění lymfatického systému, také ke štěpení a rozmělňování tukových buněk, které jsou následně odvedeny lymfatickým systémem do vylučovacích orgánů. Dochází tím k zeštíhlení a vytvarování problematických partií, ze kterých mizí tukové polštářky.

 

Účinky vacupressu :

Odstraňuje celulitidu

Tvaruje a zpevňuje problematické partie (hýždě, boky, stehna, bříško, paže)

Odstraňuje strie (popraskaná kůže např. po těhotenství)

Zeštíhluje až o několik centimetrů

Zpevňuje kůži (aktivace kolagenu a elastinu)

Detoxikuje organismus

Doporučený počet procedur vacupressu je 10 až 25, podle rozsahu celulitidy a nadváhy. Efekt je trvalý, pokud se nadále       dodržuje rozumná životospráva, včetně pitného režimu (2 - 3 litry tekutin denně) Po intenzivní kůře vacupressu se               doporučuje udržovací procedura 1 až 2krát měsíčně!!

 

V jakých případech není vacupress vhodný?

Zhoubném nádorovém onemocnění, horečce, akutním žilním onemocnění, vážném onemocnění jater a ledvin, poruše     srdeční činnosti, patologickém těhotenství

 
Anticelulitidní masáž 
Masáž 40min ….. 400,-Kč
Masáž 40min + skořicový zábal 20min ….. 550,-Kč
Masáž 40min + čokoládový zábal 20min ….. 700,-Kč

 

 

 
 
 
 
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Studio Bona Dea U Černé Věže 9/301
pasáž u Věže
České Budějovice
37001
+420 775 150 700 r.loubalova@seznam.cz