Kosmetické ošetření pleti

Kosmetické ošetření pleti ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ 30 min ….. 620,-Kč  ( EXFOLIACE - povrchové čištění pleti a dočištění, HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM, nanesení AKTIVNÍCH LÁTEK, závěrečná MASÁŽ OBLIČEJE)

Kosmetické ošetření pleti 60 min ...... 1.150,- Kč  ( EXFOLIACE - povrchové čištění pleti a dočištění, HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKEM, VÁKUOVÁ lymfatická masáž, MASKA dle typu pleti, zmírnění PIGMENTACE, POTLAČENÍ akné, vyhlazení jemných VRÁSEK, nanesení AKTIVNÍCH LÁTEK, závěrečná MASÁŽ OBLIČEJE)

ZLATÁ 24 KARÁTOVÁ MASKA + ULTRAZVUK – omlazení a výživa pleti ..... 950,-Kč

Úprava obočí ….. 100,-Kč

Barvení řas ….. 90,-Kč

Barvení obočí ….. 70,-Kč

 

Kosmetika

Svým klientkám a klientům nabízím komplexní kosmetické služby v oblasti péči o pleť,krk a dekolt,kterou přizpůsobime Vašim představám a finančním možnostem.

 

Ultrazvuková špachtle

Nový ultrazvukový přístroj pro dokonale krásnou pleť hloubkově čistí pleť pomocí frekvenčních vibrací

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy.

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Darujte svým blízkým originální, příjemný a nezapomenutelný dárek k narozeninám, vánocům, výročí, svatbě nebo jen tak z lásky.
Nabízím dárkové poukazy na veškeré služby z naší nabídky. 
Dárkové poukázky ve Vámi zvolené finanční hodnotě a obdarovaný si vybere službu sám.
Platnost poukazu je 6 měsíce od data vystavení.

Kontakt

Studio Bona Dea Hradební 351/38
České Budějovice
37001
+420775150700 r.loubalova@seznam.cz