Injekční lipolýza-krásné křivky,redukce tuků

INJEKČNÍ LIPOLÝZA
Injekční lipolýza je metoda určená k modelaci kontur těla v těch místech, kde se nedaří ovlivnit tukové polštářky cvičením nebo vhodnou dietou. Injekční lipolýza je také úspěšná v léčbě celulitidy.
 
V ČEM INJEKČNÍ LIPOLÝZA SPOČÍVÁ?
Lipolýza spočívá v odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách. Provádí se injekční aplikací speciálního roztoku. Enzym štěpí tuky na malé části, které jsou pak vyplaveny z těla.
Zákrok není určen k rozsáhlému odstranění ložisek tuku. Nevyžaduje celkovou anestezii, elastické bandáže ani hospitalizaci nebo pracovní neschopnost.
 
JAKÉ PARTIE LZE INJEKČNÍ LIPOLÝZOU OŠETŘIT?
Podbradek-Tváře-Krk
Vnitřní i vnější stehna-Hýždě
Dolní a horní partie břicha
Tukové polštářky na ramenou, rukou, kloubech, zádech
 
LZE INJEKČNÍ LIPOLÝZOU ODSTRANIT I CELULITIDU?
Injekční lipolýza přináší velmi dobré výsledky i v léčbě celulitidy. Kombinace injekční lipolýzy a neinvazivní mezoterapie má při ošetření celulitidy velmi dobrý efekt.
 
JAKÁ JSOU DOPORUČENÍ PŘED INJEKČNÍ LIPOLÝZOU?
Během konzultace s Vámi posoudíme, zda jsou vaše očekávání přiměřená možnostem zvolené metody. Současně zhodnotíme Váš celkový zdravotní stav, prodělaná onemocnění a případné užívání léků. Léky na ředění krve je vhodné vysadit týden před zákrokem.
Chcete-li dosáhnout maximálního efektu lipolýzy, je doporučeno ošetření spojit s úpravou stravovacích návyků a životosprávy. V rámci přípravy na zákrok je doporučeno pít hodně tekutin, nejvhodnější je nesycená voda. K výkonu je vhodné přijít ve volném pohodlném oblečení.
 
JAK ZÁKROK PROBÍHÁ?
Pomocí tenké jehličky se aplikuje přímo do tukového polštářku účinné látky. Zákrok je bezbolestný a nevyžaduje žádnou anestezii. Dle rozsahu trvá asi 20 minut.
 
JAKÁ JSOU OPATŘENÍ PO INJEKČNÍ LIPOLÝZE?
Po zákroku je vhodné 15 – 30 minut odpočívat a vypít 3 – 4 dcl vody. V prvních hodinách až dnech může oblast svědit, ošetřené plochy bývají oteklé a zarudlé. První den po aplikaci je doporučeno chladit místa vpichů. Drobné modřiny, citlivost na dotek nebo mírná bolestivost v místě aplikace spolu s lehce zvýšenou teplotou v ošetřované oblasti rychle ustupují a do tří dnů by měly zcela vymizet.
Pokud se však po této době nebudete cítit dobře nebo se naopak jakýmkoliv způsobem váš stav zhorší, je třeba kontaktovat svého lékaře. Po ošetření není nutné nosit elastické bandáže, kůže se stahuje postupně, tak jak přirozeným procesem ubývá tukové tkáně. Podstoupení lipolýzy nevyžaduje setrvání v pracovní neschopnosti. Je vhodné pít větší množství vody v prvních dnech po zákroku k urychlení odstranění tuku z těla.
Přibližně týden je třeba vyhýbat se přímému slunci, soláriu a sauně, stejně jako vynechat návštěvu lázní a sport.
 
JAKÝ JE VÝSLEDEK INJEKČNÍ LIPOLÝZY A JAK DLOUHO PŘETRVÁ?
K odbourávání tuku dochází postupně, pro optimální výsledek je třeba lipolýzu zopakovat 2 - 4x v odstupu 6 - 8 týdnů. První výsledky jsou většinou patrny již po prvním ošetření. Výsledek je trvalý při zachování stejné hmotnosti.
 
JAKÉ MOHOU BÝT KOMPLIKACE LIPOLÝZY?
Komplikace u lipolýzy nejsou časté. Může se objevit alergická reakce na podávané látky. Ne příliš časté hyperpigmentace po vpiších ustupují většinou v průběhu 2 - 4 měsíců.
 
 
Za 1 poukaz získáte 1 ml preparátu.
Ošetřované oblasti Běžné množství
spotřebovaného
materiálu od
Dvojitá brada 4ml
Dvojitá brada+čelistní linie 5ml
Tukové oblasti na zádech (oblast podprsenky) 6ml
Tukové polštářky na bocích nad linií pasu kalhot 6ml
Madla lásky (boky) 7ml
Břicho (horní a spodní) 9ml
Břicho+Madla lásky (boky) 13ml
Hýždě 7ml
Celulitidová terapie 7ml
Podbřišek 6ml
Paže 6ml
Horní část břicha 5ml
Tukové polštáře v podpaží 4ml
Tukové polštáře v oblasti zadečku 8ml
Oblast nad koleny 4ml
Vnitřní strana kolen 4ml
Vnitřní strana stehen 7ml
Vnější strana stehen 8ml
Za 1 voucher získáte 1 ml preparátu 1.790,- Kč


 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: