Permanentní Make-up

 

Permanentní make-up slouží jako náhrada dekorativní kosmetiky. Tento způsob zkrášlení ženám ulehčuje život, zkracuje čas strávený před zrcadlem a v neposlední řadě dodává sebevědomí. S upraveným obočím se cítí každá žena krásná za všech okolností. Dokáže korigovat nerovnosti obličeje, opticky omladit tvář nebo zamaskovat depigmentaci rtů. Správně provedená aplikace permanentního make-upu by neměla přinést výsledek na celý život. Omezená životnost je žádoucí zejména proto, že trendy v líčení se postupem let mění a žena by měla mít možnost svou vizáž obměnit. Jelikož je speciální barva na PMU vpravována do kůže podobně jako u tetování, nikdy se vám nestane, že by se například během sportu či koupání makeup rozmazal a stále perfektně drží.

Co všechno se dá permanentně nalíčit?

Metodou permanentního make-upu si můžete nechat zvýraznit obočí, rty nebo oční linky. V našich studiu Bona Dea provádíme velké množství technik s použitím široké škály pigmentů, z kterých si vybere každá klientka. Dále nabízíme i službu odstraňování starého PMU pomocí Removalu.

Korekce 

Pro docílení perfektního vzhledu vašeho permanentního make-upu jsou často potřeba dvě návštěvy. V průběhu prvního sezení je do vrchní vrstvy kůže aplikován speciální pigment. Ačkoliv se jedná o velmi šetrnou a neinvazivní metodu, neeliminuje to však reakci vašeho těla v podobě lymfatického a imunitního systému, který začne pracovat a snažit se pigment z pokožky vyloučit. Odhadovaná ztráta pigmentu při tomto procesu činí zhruba 30-50%. Korekce se provádí do 6 týdnů po první aplikaci, kdy je pokožka zcela zahojená a odstín pigmentu se ustálil ve finální podobě. Během korekce se může upravit tvar, doplnit chybějící pigment nebo PMU lehce zvýraznit dle přání klientky. Ideální načasování pro druhou návštěvu je 1-2 měsíce od prvního zákroku. V případě, že klientka dorazí rok po první aplikaci, jedná se již o obnovu. Informace o cenách jednotlivých sezení naleznete v našem ceníku

 

SOBOTNÍ LUXUSNÍ HÝČKÁNÍ

LUXUSNÍ HÝČKÁNÍ

Nadělte si pořádnou dávku hýčkání, kterou si zasloužíte! Několik hodin se bude tým profíků starat o Vaše blaho.
Nemusíte potěšit jen přítelkyni, určitě máte maminku nebo dobrou kamarádku, kterou takový dárek dojme skoro k slzám. Udělejte radost sama sobě nebo se na zkrášlovací den vydejte i s kamarádkami – objednat se můžete až ve tříčlenné skupince.

1) 60 minut kosmetického ošetření ultrazvukem + vak.lymfatická masáž + maska
2) 60 minut klasická relaxační masáž
3) Kadeřnický balíček (mytí, masáž hlavy, maska, foukaná, žehlení nebo kulmování, závěrečný styling) + možnost melíru či barvy s 20% slevou
4) Denní líčení
5) Sklenka šampaňského, káva, voda nebo čaj
6) Pohoštění k zahnání malého nebo většího hladu

Pokud chcete věnovat vybraný  balíček někomu blízkému, vystavíme Vám na něj krásný dárkový poukaz do obálky.

Cena sobotního hýčkání       3.650,- Kč - akční cena 2 989 Kč

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Studio Bona Dea U Černé Věže 9/301
pasáž u Věže
České Budějovice
37001
+420 775 150 700 r.loubalova@seznam.cz