Mezoterapii v kombinaci se světelnou terapií

MEZOTERAPIE představuje nechirurgické omlazení pokožky s využitím mikrojehliček, vpichovaných vysokou rychlostí do pokožky. Jehličky zde vytvářejí mikrokanálky, jimiž předem nanesené kosmetické přípravky (koncentráty v ampulích, kyselina hyaluronová) pronikají do pokožky. Tímto způsobem se jich vstřebá až o 80% větší množství než při běžné povrchové aplikaci. Účinnost kosmetických ošetření se tak razantně zvyšuje. Mikroskopické vpichy zároveň stimulují růstové a regenerační mechanismy kůže. Vznikají nová kolagenová a elastinová vlákna, tvoří se nové kožní buňky, což vede k celkové obnově, vypnutí a omlazení pokožky. 

CHROMOTERAPIE neboli TERAPIE BARVAMI využívá barev a světla k vyvážení energie v lidském těle. Znali ji již staří Číňané, Řekové a Egypťané. Působení vhodně zvolenou barvou dokáže zmírnit stres a uvést organismus do klidu, nebo jej naopak aktivovat. Při přímém působení na pokožku dochází k řadě podnětů, které přivádějí do kožních buněk nové impulzy a působí na molekuly kůže i těla. V pokožce pak nastartují ozdravné procesy, které výrazně podpoří příznivé účinky kosmetického ošetření mezoterapií. Barevné energie přinášejí naší pleti řadu blahodárných efektů v závislosti na zvolené barvě a požadovaném účinku ošetření. Našemu organismu pak poskytují povzbuzení, harmonizaci a regeneraci.

 

Mezoterapie pomocí přístroje LED PHOTON přináší vynikající výsledky především v těchto ošetřeních:

  • Silné omlazení pleti
  • Redukce všech typů vrásek od drobných až po hluboké
  • Zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky
  • Zmírnění jizviček po akné
  • Depigmentace a sjednocení odstínu pleti
  • Zmírnění strií

Vyměnitelné nástavce s jehlami na jedno použití garantují bezpečnou aplikaci bez hrozby infekce.

PÉČE PO OŠETŘENÍ :

Po mikrojehličkování vypadá pokožka jako po slunění. Tento efekt vymizí v průběhu 24 - 48 hodin.Make-up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky (po 48 hod).Předčasné použití make-upu by mohlo zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make-up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by také dojít ke vzniku zánětlivého procesu ošetřené pokožky.Běžný režim péče doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované pleti (za cca 5-7 dní).

 Ošetření celého obličeje včetně vrchní části krku 45 minut ..... 4.490,- Kč

SOBOTNÍ LUXUSNÍ HÝČKÁNÍ

LUXUSNÍ HÝČKÁNÍ

Nadělte si pořádnou dávku hýčkání, kterou si zasloužíte! Několik hodin se bude tým profíků starat o Vaše blaho.
Nemusíte potěšit jen přítelkyni, určitě máte maminku nebo dobrou kamarádku, kterou takový dárek dojme skoro k slzám. Udělejte radost sama sobě nebo se na zkrášlovací den vydejte i s kamarádkami – objednat se můžete až ve tříčlenné skupince.

1) 60 minut kosmetického ošetření ultrazvukem + vak.lymfatická masáž + maska
2) 60 minut klasická relaxační masáž
3) Kadeřnický balíček (mytí, masáž hlavy, maska, foukaná, žehlení nebo kulmování, závěrečný styling) + možnost melíru či barvy s 20% slevou
4) Denní líčení
5) Sklenka šampaňského, káva, voda nebo čaj
6) Pohoštění k zahnání malého nebo většího hladu

Pokud chcete věnovat vybraný  balíček někomu blízkému, vystavíme Vám na něj krásný dárkový poukaz do obálky.

Cena sobotního hýčkání       3.650,- Kč - akční cena 2 989 Kč

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: