VITAL INJECTOR

ZBAVTE SE VRÁSEK S OKAMŽITÝM VÝSLEDKEM. Účinné omlazení pokožky. 

Vital Injector

Nejnovější technika omlazení – VITAL INJECTOR 4™ SYSTÉM! Dokonalá technika omlazení pokožky – hydrataci, zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení jemných vrásek. Efekt je přirozený a dlouhodobý. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a o nejoblíbenější omlazovací metodu.
 
 
Vital Injector je unikátní přístroj, který umožňuje rovnoměrné a přesně dávkování kyseliny hyaluronové do požadované hloubky. Tímto dosahuje lepší a trvanlivější efekt na vypnutí vrásek a hydrataci pokožky. Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky. Dále dochází k aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu.
 
Efekt po zákroku je dlouhodobý a okamžitě viditelný, mikro vpichy a případné drobné modřinky vymizí během pár dní, oblast lze navíc výborně zakrýt make-upem. Je to vynikající indikace pro tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí, rtů a rukou. Využívá se i ke zlepšení stavu poškozené struktury kůže po prodělaném akné, nebo na kůži poškozenou sluncem. Pokožka bude hydratovaná, omlazená a vypnutá.
 

Nejnovější technologie omlazení pokožky

Ceník  Vital Injector 4 

Obličej                          6.000,-Kč

Vrásky na čele              1.950,-Kč

Oční vějířky                  1.950,-Kč

Nosoretní rýhy             1.950,-Kč

Krk                                  1.950,-Kč

Dekolt                            1.950,-Kč

Hřbety ruko                  1.950,-Kč

Znecitlivující mast          220,-Kč

Sterilní nástavec mikrojehliček ….. 280,-Kč


V čem je ošetření Vital Injectorem odlišné?

Roztok je aplikován pomocí Vital Injectoru v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže pomocí 1- 5- 9ti mikrojehliček. Výskyt modřinek je minimální, účinnost je výrazně vyšší. Do této doby nebyl tak precizní systém umožňující plošnou hydrataci.
 
Pro koho je Vital Injector vhodný?
Skvělých výsledků dosahuje Vital Injector v oblasti tváří, kde silnou hydratací dodává ztracený objem a vypíná pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očima a na horním rtu, které jsou hůře ovlivnitelné. Intenzivně hydratuje a zpevňuje pokožku na krku a v dekoltu, která je velmi často opomíjena a starost o ni začíná pozdě. Nenahraditelně zkvalitňuje jemnou pokožku na hřbetech rukou, zesiluje kožní vrstvu spolu s její odolností.
 
Ošetření je vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují. Hovoříme o tzv. „aktivní prevenci“ před tvorbou vrásek, ztrátou pružnosti a elasticity pokožky.
 
Jak probíhá ošetření?
Před zákrokem je vhodné nanést znecitlivující krém. Hlavice přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Vital Injector se zásadně liší technicky dokonalým a perfektně říditelným systémem nejen hloubky aplikace (až do 5 mm), ale současně lze zvolit dávku aplikovanou každou z pěti jehliček na hlavici. Pokožka je tak ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Další výhodou je současné oddálení vpichu od cév, takže významně klesá počet modřinek.
Po zákroku je pleť velmi jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které třetí den vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné používat make-up.
 
Kdy podstoupit ošetření?
Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace. Zvláště vhodný je před nebo po létě, jelikož slunce má na hloubkovou strukturu pokožky naprosto devastující účinky.
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: