Medová masáž

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních i podzimních očistných kůrách. Z těla uvolní dlouho a hluboko usazené toxiny, působí také na reflexní zóny zad a kladně ovlivňuje hluboké tkáně a orgány těla.
Indikuje se při revmatických chorobách, trávících problémech, nespavosti, bolestech hlavy, depresích a chronických problémech. 

Na záda je rozetřena vrstva rozehřátého medu a pomocí střídavého houpavého pohybu obou dlaní (tzv.pumpování) je prováděna masáž. Vždy po 20 minutách se med smyje s pomocí ručníku teplou vodou a použije se med nový. Odstraňují se tak nečistoty a toxiny v průběhu procedury.Po ukončení masáže se nanese nová vrstva teplého medu a provede se medový zábal. Poté se med dobře smyje teplou vodou a pokožka se osuší ručníkem. Pleť je nelepivá, hladká, pružná a dobře prokrvená.

 Masáž horní poloviny těla + medový zábal ….. 850,-Kč

SOBOTNÍ LUXUSNÍ HÝČKÁNÍ

LUXUSNÍ HÝČKÁNÍ

Nadělte si pořádnou dávku hýčkání, kterou si zasloužíte! Několik hodin se bude tým profíků starat o Vaše blaho.
Nemusíte potěšit jen přítelkyni, určitě máte maminku nebo dobrou kamarádku, kterou takový dárek dojme skoro k slzám. Udělejte radost sama sobě nebo se na zkrášlovací den vydejte i s kamarádkami – objednat se můžete až ve tříčlenné skupince.

1) 60 minut kosmetického ošetření ultrazvukem + vak.lymfatická masáž + maska
2) 60 minut klasická relaxační masáž
3) Kadeřnický balíček (mytí, masáž hlavy, maska, foukaná, žehlení nebo kulmování, závěrečný styling) + možnost melíru či barvy s 20% slevou
4) Denní líčení
5) Sklenka šampaňského, káva, voda nebo čaj
6) Pohoštění k zahnání malého nebo většího hladu

Pokud chcete věnovat vybraný  balíček někomu blízkému, vystavíme Vám na něj krásný dárkový poukaz do obálky.

Cena sobotního hýčkání       3.650,- Kč - akční cena 2 989 Kč

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Studio Bona Dea U Černé Věže 9/301
pasáž u Věže
České Budějovice
37001
+420 775 150 700 r.loubalova@seznam.cz