Čokoládová NEBO MEDOVÁ Masáž + zábal - kosmetická a velmi relaxační

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
Čokoláda je od pradávna oblíbená nejen pro svou chuť, ale také pro své blahodárné účinky. Nejen, že skvěle chutná,ale působí proti celulitidě a zanechává pokožku sametově jemnou,vláčnou,vyhlazenou a voňavou.
Masáž začínáme natřením a promasírováním čokoládovým olejem celého těla a po té přidáme zábal,který působí 15-20 minut.
Pravá čokoláda obsahuje 80% kakaa. Je to velmi příjemná a relaxační masáž, která odplavuje z těla toxiny. Vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Působí na dobrou náladu a také omlazuje tělo.
Čokoládová masáž dodává tělu vitamíny, minerály, antioxidanty, aminokyseliny a také uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje depresi a stres.
 
MEDOVÁ MASÁŽ

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem a při jarních i podzimních očistných kůrách. Z těla uvolní dlouho a hluboko usazené toxiny, působí také na reflexní zóny zad a kladně ovlivňuje hluboké tkáně a orgány těla. Indikuje se při revmatických chorobách, trávících problémech, nespavosti, bolestech hlavy, depresích a chronických problémech. Na záda je rozetřena vrstva rozehřátého medu a pomocí střídavého houpavého pohybu obou dlaní (tzv. pumpování) je prováděna masáž.

Vždy po 20 minutách se med smyje s pomocí ručníku teplou vodou a použije se med nový. Odstraňují se tak nečistoty a toxiny v průběhu procedury. Po ukončení masáže se nanese nová vrstva teplého medu a provede se medový zábal. Poté se med dobře smyje teplou vodou a pokožka se osuší ručníkem. Pleť je nelepivá, hladká, pružná a dobře prokrvená.

 

Masáž horní poloviny těla + čokoládový nebo medový zábal 60min ….. 850,-Kč
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Studio Bona Dea U Černé Věže 9/301
pasáž u Věže
České Budějovice
37001
+420 775 150 700 r.loubalova@seznam.cz