Meso-LIFTING Novinka estetické medicíny

 
Novinka estetické medicíny – revoluční neinvazivní ošetření bez injekcí a bez vedlejších účinků. Chcete se zbavit mimických vrásek, ale bojíte se bolestivých injekcí ? 
 
1 Neinvazivní a bezbolestná aplikace!
 
2 Trvalé výsledky bez vedlejších účinků
 
3 Vyhlazuje vrásky a výrazové linie
 
4 Pro dosažení dokonalého efektu doporučeno 3-6 opakování
 
 
Aplikace Botoxu® pomocí injekcí patřila mezi první revoluční ošetření, které ovlivnilo svět estetiky – pleť zanechalo napnutou a bez vrásek. S touto metodou jsou ale spojené možné nežádoucí vedlejší účinky a nepříjemný způsob aplikace. Nyní přichází nové, mnohem šetnější ošetření bez vedlejších účinků – MesoBotox.
 
Meso-Lifting je nová technika, která dorazila z Francie. Jedná se o aplikaci látky podobné Botoxu® metodou neinvazivního mesoliftingu. Meso-lifting je nejnovější způsob, jak se dlouhodobě zbavit vrásek v obličeji. Tato metoda byla již vyzkoušena na světové úrovni.
 
Meso-Lifting vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel, a tím předchází možným vedlejším účinkům spojených s aplikací botulotoxinu. Působí na pleť jemně, netoxicky, odstraňuje vrásky a předchází svalovým kontrakcím.
 
Meso-Lifting je inovativní technika, která za využití elektroporace a směsi s vysokým obsahem složky Argireline vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a předchází případným nežádoucím účinkům botulotoxinu známého jako Botox®.
 
Argireline® (acetyl hexapeptid) je patentovaná aktivní látka, která působí stejným způsobem jako Botox®, je však mnohem bezpečnější a šetrnější. Další obsažené aktivní látky (kyselina hyaluronová, kolagen, Tensine®, Polylift®, atd.) pleti dodávají hydrataci, pevnost a pružnost.
 
Ošetření trvá 45 minut, během nichž se provede peeling, což usnadní pronikání aktivních látek, které se následně nanáší pomocí techniky elektroporace. Výsledky jsou viditelné již od prvního sezení, avšak výraznějších výsledků se dosáhne od třetího či čtvrtého ošetření.
 
Pro dosažení vynikajících výsledků se doporučuje podstoupit 3 – 6 ošetření. Mezi ošetřeními je doporučeno nechat časovou prodlevu 7 – 10 dnů.
 
Hlavní výhodou je bezpochyby nepřítomnost jehel, což zaručuje bezbolestné a bezpečné ošetření. Látka botulotoxin (Botox®) působí tak, že znehybní sval, což může mít za následek oslabení svalů v jiné lokalizaci nebo v jiné míře, než je předpokládáno.
 
Meso-Lifting na pleť působí jemně a předchází svalovým kontrakcím, takže nedochází k nežádoucím následkům jako u Botoxu®.
 
Indikace a kontraindikace:
 
Ošetření se může provádět na jakémkoliv typu pleti, kromě
pokožky s různými podrážděními, infekcí nebo pleti s kožním onemocněním. Ošetření se neprovádí u osob trpících některou z forem rakoviny kůže. Díky bezpečné a šetrné aplikaci bez použití injekcí je riziko vedlejších účinků téměř zanedbatelné.
 
Meso-Lifting  40 minutové kosmetické ošetření pleti .... 799,-Kč 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: