Přístrojové formování postavy

Liema - kombinuje účinky ultrazvuku, lymfodrenáže a elektrostimulac
 
Neocenitelné využití přístroje je v boji s celulitidou. Pomerančová kůže je špatně prokrvená tkáň. Buňky v postižených oblastech jsou zvětšené, vzájemně se stlačují a zabraňují dobrému prokrvení tkáně a to zhoršuje její zásobování kyslíkem. Rozsah frekvencí přístroje umožňuje optimálně a individuálně působit na rozličné typy celulitidy a také v různých hloubkách pod kůží. Už po 3 až 6 aplikacích jsou viditelné první výsledky, proto je tento přístroj v současné době nejúčinnější zbraní proti celulitidě.
 
Hlavní předností je účinná redukce tuků. Při aplikaci přístroje se svalová aktivita zvyšuje až o 90%. Toto zvýšení vede k vysoké spotřebě glukosy ve svalech I v krvi a tím dojde k velice rychlému odbourávání rezerv energie v těle a to pak spaluje vlastní tukové zásoby. Redukce tuků je trvalá a při použití tohoto nového přístroje k tomuto stavu dospějete již za 8-12 minut.
 
Kontraindikace kosmetických ošetření přístrojem 
 
Ošetření se neprovádí u klientů s metabolickým onemocněním, onemocněním jater a ledvin, během těhotenství a kojení, u jedinců s vysokým krevním tlakem, s kovovými implantáty a nádory, HIV, záněty či kožními výsevy v místě aplikace. Snížené účinky se vyskytují u kuřáků.
 
Programy na odbourávání tuků, celulitidy a zpevňování LIEMA
 
1 kůra 40min ..... 900,- Kč
Permanentka 5 kůr (720,- Kč /1 kůra) ..... 3.600,-Kč
Permanentka 10 kůr (540,- Kč /1 kůra) ..... 5.400,-Kč
Permanentka 15 kůr (420,- Kč /1 kůra) ..... 6.300,-Kč
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Darujte svým blízkým originální, příjemný a nezapomenutelný dárek k narozeninám, vánocům, výročí, svatbě nebo jen tak z lásky.
Nabízím dárkové poukazy na veškeré služby z naší nabídky. 
Dárkové poukázky ve Vámi zvolené finanční hodnotě a obdarovaný si vybere službu sám.
Platnost poukazu je 6 měsíce od data vystavení.

Kontakt

Studio Bona Dea Hradební 351/38
České Budějovice
37001
+420775150700 r.loubalova@seznam.cz