Diamantová frakční radiofrekvence obličeje ‐ neinvazivní lifting

Novinka mezi omlazovacími technologiemi, jedná se o neinvazivní metodu.
Diamantová frakční technologie s Fotonem pracuje na  principu hexapolární radiofrekvence s hlubokým diamantovým efektem. Tepelná energie je účinně dopravována do aktivní vrstvy pokožky tzv. dermis. Frakční radiofrekvence kombinuje dvě efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu  a pružnosti pokožky – přesné zacílení radiofrekvenční technologie ke kolagenovým a elastenovým vláknům. Frakční radiofrekvence se tak stává vedle rejuvenačních Co2 laserů nejsilnějším nástrojem pro vyhlazení vrásek, jizev po akné, strií, lifting pokožky, skvrny a celkové omlazení pokožky.
Během ošetření dochází k uvolnění přesně kontrolovaný dávky tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich produkci a následné vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt; zároveň dochází k nastartování ozdravných procesů v podkoží.
 
Průběh ošetření
- čištění a tonizace pleti
- ošetření pleti přístrojem
- uklidňující maska ​​s terapií chlad, aplikace krému
- závěrečná péče zažehlení 
 
Ošetření nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivé ( klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti ) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.
Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Zarudnutí samovolně zmizí po krátké době.
 
Kontraindikace:
těhotenství, porucha integrity kůže v ošetřované lokalitě, porucha imunity, srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, rakovina, silná cukrovka, nedávné kolagenové výplně či botox v místě aplikace, kovové implantáty v těle, silný sklon ke keloidním jizvám, trvalé léčby, chladová alergie, epilepsie, infekční choroby.
 
Ošetření se doporučuje podstoupit ve formě kúry sestávající z 8 až 10-ti ošetření, v cca 10 denních intervalech.
 
 
Diamantová frakční radiofrekvence obličeje ‐ cca 50 minutové ošetření - neinvazivní lifting
Obličej ..... 1.600,-Kč
Dekolt ..... 900,-Kč
Podbradek, krk ..... 900,- Kč

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: