Královská masáž, masáž dvěma masérkami, masáž čtyř rukou

Exklusivní Královská masáž pro náročné
 
Královská masáž je luxusní masáž pro někoho, kdo chce zažít něco opravdu výjimečného.
 
Horký olej, relaxační hudba, dvě masérky, prázdná mysl, nadpozemská péče čtyř rukou najednou....
 
Pokud hledáte opravdové uvolnění a intenzivní zážitek , královská masáž je pro vás to pravé. Tuto masáž vyhledávali králové, kteří trvali na té nejlepší péči.
 
Smysl královské masáže spočívá v tom, že masírovaný zažívá pocity blaženosti díky tomu, že jej nemasírují pouze dvě ruce! Jde o čtyřruční masáž, kdy dvě masérky pracují najednou. Královská masáž navozuje tedy mimořádně silný smyslový zážitek, odstraňuje veškerou únavu a přináší pocit celkové spokojenosti a naprosté relaxace.
 
Komplexní péči Vám poskytne pouze tato výjimečná masáž. Při souběžné masáži se prožitek zdvojnásobuje, díky synchronizovanému dotyku masérek. Je vyvolán pocit pozitivní životní energie, sjednocenosti a zdravějšího těla.
 
Tuto masáž vám hned tak nějaký masážní salon nenabídne. Jedná se o naprosté sesynchronizování dvou masérek, aby to mohl být jedinečný zážitek a zároveň relaxace umocněna ještě silnějším účinkem.
 
Co Vás čeká při masáži dvěma masérkami?
 
Při této masáži bude vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno od konečků prstů, přes nohy, hýždě, ruce, břicho,prsa, záda, šíji, ramena, hlavu a obličej.Nenechte si ujít tuto jedinečnou kompozici. Zvláště ženy (tzv. středního věku) ji mají rády, neboť má omlazující účinky.
 
Požitek z této masáže je opravdu královský
 
Exklusivní Královská masáž
 
60 min. 1299,- Kč 
90 min. 1599,- Kč
120 min. 1799,- Kč

 

 

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Studio Bona Dea Hradební 351/38
České Budějovice
37001
+420775150700 r.loubalova@seznam.cz