Japonská šnečí terapie

„Zní to možná bláznivě, ale celá procedúra je velmi příjemná a relaxující.“
 
Nemusíte už jezdit do Japonska nebo Anglie, s příslušným finančním obnosem a nechat speciálně šlechtěné šneky dělat to, co umí nejlépe. Konečně si můžete dopřát tuto službu už i v Čechách, ve studiu Bona Dea. Oslňte své okolí krásnou, napnutou a přirozeně jasnou pletí.
 
Japonská šnečí procedúra je absolutní novinkou s neuvěřitelnými výsledky. Šnečí procedúra je bohatá na kyselinu glykolovou, která má na pokožku výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách, léčí pokožku sluncem spálenou a vyhlazuje jizvy. 
"Sliz šneků pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky, hydratuje pleť a také ji pomáhá uzdravit po spálení slunečními paprsky,"
Studio Bona Dea jde ale ještě dál, když nechává pohybovat 3 živé šneky klientce po obličeji. Šnečí procedúra, po níž na tvářích zůstávají stopy slizu obsahujícího proteiny, antioxidanty a kyselinu hyaluronovou, trvá deset minut a po ní následuje další postup ošetření. 
Inovační péče k regeneraci pokožky kombinuje přednosti ampulí a pleťové masky pro dosažení maximálního účinku.
Procedúra se skládá z čištění pleti, tonizace, přiložení samotných šneků, a vstříknutí séra na obnovu buněk, poté přichází na řadu 3D maska z hlemýždího slizu, která se nechá působit.
 
Řada žen, která tuto zvláštní péči vyzkoušela, si ji nemůže vynachválit.
„Obličejoví šneci“ nejsou ledajací šneci. Rozhodně zapomeňte, že byste popadli hlemýždě, který vám plení zahrádku a položila si jej na obličej. Speciálně vyšlechtění hlemýždi se vám budou po dobu 10 minut pohybovat po obličeji.
Možná vás už napadlo, jak je ošetřena zdravotní stránka celé věci. Nemusíte mít vůbec strach, mají „dlouhodobou karanténu,“ aby se zabránilo jejich kontaminaci. Proto po použití jedné skupiny šneků na jedné klientce mají čtyři dny nuceného volna a povinnou koupel, aby nehrozil přenos infekcí z jedné klientky na druhou. Šneci jsou chováni speciálně pro tyto účely. Pokud se zrovna neplazí po obličeji, žijí si spokojeně a jsou krmeni pouze bio zeleninou.
.Pro viditelný účinek se doporučuje minimálně 5 těchto procedur.Jedinečnost sekretu těchto šneků je že ,látky se do pokožky dostávají v naturálním stavu.
 
Japonská šnečí terapie - 60 minutové kosmetické ošetření pleti ..... 1.950,-Kč
 
 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Darujte svým blízkým originální, příjemný a nezapomenutelný dárek k narozeninám, vánocům, výročí, svatbě nebo jen tak z lásky.
Nabízím dárkové poukazy na veškeré služby z naší nabídky. 
Dárkové poukázky ve Vámi zvolené finanční hodnotě a obdarovaný si vybere službu sám.
Platnost poukazu je 6 měsíce od data vystavení.

Kontakt

Studio Bona Dea Hradební 351/38
České Budějovice
37001
+420775150700 r.loubalova@seznam.cz