Bělení zubů bez peroxidu

Bělení zubů bez peroxidu

CO ZPŮSOBUJE TMAVÉ ZBARVENÍ ZUBŮ
Každý člověk má určitou pigmentaci zubů, ale existuje mnoho příčin jejich tmavnutí. Ty nejčastější jsou stárnutí a částečky kávy, čaje, koly, tabáku, červeného vína atd., které se usazují na našich zubech. Během růstu zubů také určité typy antibiotik nebo nadměrné množství fluoridu mohou způsobit nežádoucí zbarvení zubů.
PROČ SI LIDÉ BĚLÍ ZUBY
Zdravé a bílé zuby jsou vaší vizitkou. Bílý brilantní úsměv nejenom, že omladí váš celkový vzhled, ale dokáže změnit život každému z nás. Naše bělicí metoda to nyní dokáže snadněji a rychleji než kdykoli předtím.
Při silně znečištěných zubech od kávy, cigaret atd. se může bělení opakovat i za 14 dní.
 
JE BĚLENÍ ZUBŮ BEZPEČNÉ?
Ano. Rozsáhlý výzkum a klinické studie prokázaly, že pokud dodržujete určené instrukce, bělení zubů je bezpečné.
Jako téměř všechny bělicí produkty není doporučeno zájemcům mladším 16 let, stejně jako těhotným či kojícím ženám. Technologie nepoškozuje sklovinu, korunky ani fasety, ale nebělí je. Bělící látky rozkládají uložené pigmenty na menší molekuly, které opticky zuby nezbarvují. Zuby pak dosáhnou krásného bílého vzhledu. 
JAK DLOUHO VYDRŽÍ VYBĚLENÉ ZUBY SKUTEČNĚ BÍLÉ?
Délka životnosti bílých zubů je vždy závislá na životosprávě, ale když budete dodržovat pár jednoduchých pokynů, vaše zuby zůstanou zářivě bílé minimálně po dobu 4 měsíců. 
Vybělení zubů po jednom zákroku cca o 2-6 stupně bělosti, v závislosti na barvě zubů, maximálně ovšem do přírodní barvy zubů, nelze se dostat pod tuto barieru.
 
JAK ČASTO JE MOŽNÉ PROCEDURU BĚLENÍ OPAKOVAT?
Bělicí proceduru lze zopakovat již po 2-3 měsících, protože kromě vybělení zubů dochází také k úplné dezinfekci dutiny ústní.
 
DOJDE PŘI BĚLENÍ I KE ZMĚNĚ BARVY BÍLÝCH VÝPLNÍ?
Odstín výplní, keramických korunek či můstků není bělením ovlivnitelný.
 
PO NÁVŠTĚVĚ
24 hodin po bělení se vyhýbejte potravinám a nápojům s vysokou koncentrací barviv (červené víno, káva, čaj,kečup atd.), aby nedošlo k opětovnému zabarvení zubů , říká se tomu bílá dieta.
 
K ošetření se používá gel bez peroxidu vodíku, který vám naneseme na vaše zuby. K docílení efektu, je užita bělící lampa na bázi studeného modrého světla. Oči jsou chráněny speciálními brýlemi.
 
Doporučujeme pro proceduře bělení zubů podstoupit mineralizace zubů.
Výživa zubů – mineralizace
Posiluje zubní sklovinu tím, že doplní klíčové minerály, které naše zuby ztratí v průběhu času a zejména při bělení zubů. Proto se důrazně doporučuje, aby lidé remineralizovali zuby několikrát do roka, zvláště po bělení zubů.
 
Remineralizing gel je také vhodný pro lidi s citlivými zuby, protože remineralizační proces je vhodný také pro citlivé zuby. Gel obsahuje fluorid, dusičnanu draselného a fosforečnanu vápenatého.
 
- vhodný k léčbě i prevenci paradentózy a krvácení dásní
- profesionální řešení
- aplikace zajistí komplexní působení účinných látek
- kvalitnější a rychlejší výsledky než v případě použití zubních past, vod a gelů
- výsledný efekt je dlouhodobý
 
Naše kosmetická výživa zubů vám zajistí zdravý vzhled vašeho chrupu, sníží citlivost a zvýší i vám pocit zdravějších zubů.
 
 
Bělení zubů ošetření ..... 2.500,- Kč 
Mineralizace zubů ošetření .... 320,- Kč

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Darujte svým blízkým originální, příjemný a nezapomenutelný dárek k narozeninám, vánocům, výročí, svatbě nebo jen tak z lásky.
Nabízím dárkové poukazy na veškeré služby z naší nabídky. 
Dárkové poukázky ve Vámi zvolené finanční hodnotě a obdarovaný si vybere službu sám.
Platnost poukazu je 6 měsíce od data vystavení.

Kontakt

Studio Bona Dea Hradební 351/38
České Budějovice
37001
+420775150700 r.loubalova@seznam.cz